| Advertenties |
|
|
Dame voor discrete afspraken met heren gezocht.
Afspraken vinden plaats in een netjes modern appartement.
In Beveren vlakbij Antwerpen met een station nabij.
Het is overdag of in de avond op 1 of 2 dagen in de week of in het weekend en is voor een aantal uren of dagen mogelijk.
Appartement is van alle luxe voorzien, met een ligbad en wifi.
Overnachten is mogelijk.
Ik organiseer ook regelmatig een gangbang.
Ik ben een respectvolle ... |
Prijs: NOTK
Soort: Gevraagd Regio: België Datum: 04-10-2026 |
|
Lilith komt zondagmiddag 25 oktober naar Schiedam. Ze is een zeer knappe Nederlandse van Indonesische afkomst, 40 jaar, ze ziet er veel jonger uit!
Seks met haar is een intense ervaring, ze geniet zichtbaar en haar handen grijpen alles wat ze kan vinden. Meer informatie en meer foto's kan ik op aanvraag sturen.
Pijpen doet ze zonder, neuken met condoom. Ze vraagt een bescheiden vergoeding, Je kan bij de locatie gratis parkeren en er ... |
Prijs: € 100,00
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 04-10-2026 |
|
Gezocht vrouwen voor gang bang parties
Nick zoekt gang bang vrouwen met of zonder ervaring 21+
Durf jij je fantasieën echt te ontdekken? 🔥
Ben jij een vrouw die nieuwsgierig is naar spanning, aandacht en het verkennen van haar grenzen in een veilige en discrete setting? Dan is dit misschien precies waar jij naar op zoek bent…
Wij zijn een verzorgde, volwassen en respectvolle groep mannen die weten hoe ze een vrouw centraal ... |
Prijs: NOTK
Soort: Gevraagd Regio: Zuid-Holland Conditie: Nieuw Datum: 02-10-2026 |
|
Voor een barebang met een leuke geile 30 jarige dame op zaterdag 26 september van 19.00 tot 21.00, zoek ik 10 mannen die weten hoe ze een gehoorzame slet aan moeten pakken. De gangbang is zonder condooms, want de dame houdt van zaad overal.
Er zal vooraf wel een hiv sneltest afgenomen worden, en verder verwachten we dat je soa vrij, fris gedoucht, geschoren en hygiënisch bent.
We zoeken respectvolle, vlotte mannen, geen haantjes, ... |
Prijs: € 200,00
Soort: Gevraagd Regio: Gelderland Datum: 16-08-2026 |
|
Direct geld nodig? Begin snel bij ons!
Wij zijn op zoek naar spontane, verzorgde dames die op korte termijn willen starten. Ervaring is niet nodig – wij zorgen voor goede begeleiding.
Wat jij van ons mag verwachten:
💎 Jij bepaalt je grenzen en werktijden
💎 Veilig werken
💎 Gezellige werksfeer met een klein team
💎 Uitstekende verdiensten, uitbetaling direct
💎 Overnachtingsmogelijkheden in de buurt (kleine ... |
Prijs: € 400,00
Soort: Gevraagd Datum: 14-08-2026 |
|
|
Ik ben Nelly, 42 jaar oud, slank en aantrekkelijk, getrouwd en mijn man is 45 jaar oud en biseksueel. We zijn erg ruimdenkend en geïnteresseerd in nieuwe uitdagingen en ervaringen. We hebben veel ervaring met deze levensstijl en staan open voor nieuwe relaties. Soms vind ik het leuk om mijn man op te maken en sexy dameskleding met hoge hakken te dragen. Beleefdheid, respect en hygiëne zijn belangrijk voor ons, evenals veilige ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Noord-Holland Datum: 21-05-2026 |
|
Ik scheer mijn hele lichaam en sta klaar in sexy dameskleding, kousen, hoge hakken, volledig sexy make-up en dameslingerie om uitgenodigd te worden voor groepsseks en gangbangfeesten. Ik ken geen grenzen en ben geïnteresseerd in diepe orale seks. Ik hou van groepsseks met minstens vier mannen; leeftijd en lichaamsbouw doen er helemaal niet toe, alleen beleefdheid, respect en hygiëne zijn erg belangrijk. |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Noord-Holland Datum: 08-05-2026 |
|
Nick zoekt gang bang vrouwen met of zonder ervaring 21+
Durf jij je fantasieën echt te ontdekken? 🔥
Ben jij een vrouw die nieuwsgierig is naar spanning, aandacht en het verkennen van haar grenzen in een veilige en discrete setting? Dan is dit misschien precies waar jij naar op zoek bent…
Wij zijn een verzorgde, volwassen en respectvolle groep mannen die weten hoe ze een vrouw centraal moeten zetten. Geen chaos, geen druk — ... |
Prijs: NOTK
Soort: Gevraagd Regio: Zuid-Holland Conditie: Nieuw Datum: 10-04-2026 |
|
Hallo Mannen
ik zoek een 5 tal mannen voor gangbangs we zijn nu met 5 en willen graag 10, soms met z,n tienen ,maar meestal lukt dat niet om dat niet iedereen kan en wil.
we maken een nieuwe groep aan op kik, of via whatsapp ,
mannen die uit de regio Groningen, Drenthe, Friesland kop van overijsel ook wel kom, leefdtijd van af 30 tot 65 welkom ik hoor graag van jullie vermeld wel even dat je op de ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Gevraagd Regio: Drenthe Datum: 16-10-2025 |
|
Altijd met je vriendengroep een heerlijke top hoer zonder condoom dus bare willen gebruiken?
Dan is dit je kans. Rosie wordt aangeboden aan een vriendengroep van minimaal 20 man voor minimaal 3 uur. Alles mag onbeperkt behalve plas poep anaal. Wil je hard zacht sub slaaf geen probleem ze zal alles uitvoeren. Kun je vaak en veel klaarkomen neuk ze zo vaak je wilt. Ook zal ze alles doorslikken. Dus wil je je feest en knalfeest laten worden ... |
Prijs: GRATIS
Soort: Aangeboden Conditie: Gebruikt Datum: 04-09-2025 |
|
|
Voor nieuwe concepten die het najaar gaan starten kunnen we nog studentes, jonge meiden minimaal 18+ plaatsen die wat extra's willen verdienen, deel uit willen maken van unieke nieuwe concepten.
Bij serieuze interesse mail ons |
Prijs: NOTK
Soort: Gevraagd Regio: Gelderland Datum: 31-08-2025 |
|
Mannen gezocht om samen een onverzadigbare slet goed aan te pakken. Dame wilt onderdanig, hard en stevig genomen worden!
Kutje en kontje te gebruiken met condoom en lekker pijpen doet ze zonder en ook een Golden Shower ondergaat ze met veel plezier. Mogelijkheid tot douchen aanwezig, handdoeken aanwezig en dus pik en handjes graag fris en fruitig.
We starten rond 11 uur en gaan door tot maximaal 14 uur.
Locatie is regio ... |
Prijs: € 150,00
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 08-04-2025 |
|
|